Jaunumi



11.04.2018. Šogad labākie jaunie automehāniķi no Jelgavas, Rīgas un Cīravas!

Pirmo reizi konkursa pastāvēšanas vēsturē pieredzējām, ka pirmās un otrās vietas ieguvējiem ir vienāds punktu skaits – 629, tāpēc fināla uzvarētājs tika noteikts pēc darbu veikšanai izmantotā laika. Laika starpība abiem labākajiem tomēr bija jūtama – gandrīz 2 stundas, precīzāk - 115 minūtes.

Tie nebija vienīgie jauninājumi konkursa norisē. Jāatzīmē, ka pirmo reizi konkurss risinājās 3 dienas un bija rekordliels darba vietu (uzdevumu) skaits – 15.

Lepojamies ar uzvarētājiem un visu finālistu izturību!

#1 vieta
Emīls Ēriks Rūters
Jelgavas Tehnikums
Pedagogs - Aivars Granskis
#2 vieta
Artūrs Rjabčenkovs
PIKC Rīgas Tehniskā Koledža
Pedagogs - Sanita Eihmane
#3 vieta
Kristaps Rosvalds
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ST Cīrava
Pedagogs - Agris Braša


11.04.2018. Pilns finālistu un rezultātu saraksts

PunktiVietaDalībnieksSkolaSkolotājs
629 1 Emīls Ēriks Rūters Jelgavas Tehnikums Aivars Granskis
629 2 Artūrs Rjabčenkovs PIKC Rīgas Tehniskā Koledža Sanita Eihmane
614 3 Kristaps Rosvalds Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ST Cīrava Agris Braša
593 4 Daniels Jurčs PIKC  Rīgas Valsts Tehnikums Edgars Geislers
576 5 Jevgeņijs Simanovičs Daugavpils tehnikums Guntis Spriņģis
575 6 Jānis Riders Jelgavas Tehnikums Jānis Grīnvalds
557 7 Artūrs Pavlovskis Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums Ivars Asnis
553 8 Vasilijs Gricmans PIKC Liepājas Valsts tehnikums Artūrs Bunka
536.5 9 Emīls Jānis Kārkliņš Priekuļu tehnikums Raimonds Rusmanis
534 10 Edgars Priede Daugavpils tehnikums Andrejs Macaks
532 11 Emīls Kaņeps Priekuļu Tehnikums Andris Tilaks
510 12 Reinis Zālītis PIKC Rīgas Valsts tehnikums Andrejs Stūris
493 13 Frols Ļapins PIKC Liepājas Valsts tehnikums Edgars Vespers
485 14 Valdis Duncis Priekuļu Tehnikums Sentis Ķezis
478 15 Jānis Edgars Ermansons Ventspils Tehnikums Māris Jansons


03.03.2018. Noskaidroti konkursa Jaunais Automehāniķis 2018 finālisti!

Pēc 30 jautājumu testa rezultātu apkopošanas ir noskaidroti fināla dalībnieki!
Apsveicam 15 finālistus un pateicamies visiem par dalību!


Vieta Dalībnieks Skola Punkti Laiks
1 Emīls Kaņeps Priekuļu tehnikums 23 00:14:51
2 Daniels Jurčs PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” 22 00:13:15
3 Valdis Duncis Priekuļu tehnikums 22 00:16:21
4 Jevgeņijs Simanovičs Daugavpils tehnikums 22 00:23:43
5 Jānis Riders Jelgavas Tehnikums 21 00:14:06
6 Edgars Priede Daugavpils tehnikums 21 00:17:13
7 Reinis Zālītis PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” 21 00:17:18
8 Frols Ļapins PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”  21 00:21:34
9 Jānis Edgars Ermansons Ventspils tehnikums 21 00:24:38
10 Emīls Jānis Kārkliņš Priekuļu tehnikums 20 00:14:12
11 Artūrs Pavlovskis Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums 20 00:22:21
12 Artūrs Rjabčenkovs PIKC “Rīgas Tehniskā koledža” 20 00:23:06
13 Vasilijs Gricmans PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”  20 00:24:13
14 Kristaps Rosvalds Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ST Cīrava 20 00:29:10
15 Emīls Ēriks Rūters Jelgavas Tehnikums 19 00:11:52
16 Artis Mucenieks Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 19 00:16:08
17 Artjoms Filimonovs Daugavpils tehnikums 19 00:17:02
18 Reinis Vidbergs PIKC “Rīgas Tehniskā koledža” 19 00:18:17
19 Kristaps Eglīte PIKC “Rīgas Tehniskā koledža” 19 00:23:32
20 Artūrs Kalniņš Jelgavas Tehnikums 18 00:15:00
21 Salvis Grigulis Priekuļu tehnikums 18 00:16:28
22 Kristiāns Kairovs Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums 18 00:18:37
23 Kristaps Blite Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 18 00:20:38
24 Ingars Salmiņš Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola 17 00:14:19
25 Ervins Marcinkevics Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola 17 00:16:16
26 Patriks Daģis PIKC “Rīgas Tehniskā koledža” 17 00:18:45
27 Guntars Andersons Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 17 00:19:23
28 Jānis Zalāns Malnavas koledža 17 00:22:53
29 Artūrs Ivanovs Smiltenes tehnikums 17 00:24:09
30 Ēriks Svoks PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” 16 00:18:06
31 Artis Vasilis Smiltenes tehnikums 16 00:19:59
32 Sendijs Purbērziņš Smiltenes tehnikums 16 00:20:16
33 Īvs Liškovskis Ventspils tehnikums 16 00:23:00
34 Glebs Grinevics Daugavpils tehnikums 15 00:15:38
35 Jānis Linde PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”  15 00:21:42
36 Elgars Manušs Jelgavas Tehnikums 14 00:13:56
37 Miks Kristofers Zukurs Smiltenes tehnikums 14 00:19:31
38 Mārtiņš Simsons Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums 14 00:22:12
39 Arnolds Praulins Rēzeknes tehnikums 13 00:15:29
40 Juris Vinogradovs Rēzeknes tehnikums 13 00:16:42
41 Arnis Dreimanis PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” 13 00:24:33
42 Jānis Biķeris Malnavas koledža 12 00:19:52


08.01.2018. Konkursa Jaunais Automehāniķis 2018 pusfinālisti!

2018.gada 23. februārī izstādes SKOLA 2018 ietvaros (izstāžu centrā BT1) aicināti piedalīties sekojoši konkursa dalībnieki:

PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”
Jānis Linde
Vasilijs Gricmans
Frols Ļapins
Jelgavas Tehnikums
Emīls Ēriks Rūters
Artūrs Kalniņš
Jānis Riders
Elgars Manušs
Daugavpils Būvniecības tehnikums
Zans Stepanovs
Rihards Dudevics
Andris Daļeckis
Aleksejs Kravčuks
Daugavpils tehnikums
Jevgeņijs Simanovičs
Artjoms Filimonovs
Glebs Grinevics
Edgars Priede
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums
Artūrs Pavlovskis
Kristiāns Kairovs
Kristiāns Priedols Striķis
Mārtiņš Simsons
Priekuļu tehnikums
Salvis Grigulis
Emīls Jānis Kārkliņš
Valdis Duncis
Emīls Kaņeps
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ST Cīrava
Kristaps Rosvalds
Artis Mucenieks
Kristaps Blite
Guntars Andersons
PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”
Gabriels Ērglis
Reinis Zālītis
Ēriks Svoks
Daniels Jurčs
Rēzeknes tehnikums
Juris Vinogradovs
Arnolds Praulins
Ēriks Viktors Leitāns
Smiltenes tehnikums
Sendijs Purbērziņš
Artūrs Ivanovs
Artis Vasilis
Miks Kristofers Zukurs
Ventspils tehnikums
Īvs Liškovskis
Jānis Edgars Ermansons
PIKC “Rīgas Tehniskā koledža”
Kristaps Eglīte
Artūrs Rjabčenkovs
Reinis Vidbergs
Patriks Daģis
Malnavas koledža
Ralfs Višs
Jānis Zalāns
Jānis Biķeris
Igors Lovčinovskis
Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola
Ervins Marcinkevics
Ingars Salmiņš
Kevins Straups
Aizkraukles Profesionālā vidusskola
Alberts Antons


07.12.2017. 6.decembra on-line testa dalībnieku rezultāti.

Zemāk apskatāmi visu dalībnieku uzrādītie rezultāti un laiki.
Savu rezultātu varat atrast pēc reģistrācijas koda, ko saņēmāt reģistrējoties testam.
Ja neatceraties savu reģistrācijas numuru, lūdzu, rakstiet e-pastu no reģistrācijā norādītās e-pasta adreses ierakstot savu vārdu,
uzvārdu un personas kodu vēstules virsrakstā uz armands.umbrasko@intercars.eu.
Pusfināla dalībnieki tiks paziņoti tuvākajās dienās pēc skolu apstiprinājumu par dalībnieku piederību mācību iestādei saņemšanas.

Vieta Dalībnieka reģistrācijas kods Rezultāts Laiks
1sagr5156821h 38m 41s
2jābē5403741h 9m 1s
3rara5155671h 56m 6s
4jaon04136552m 54s
5kreg5049651h 13m 29s
6arrj0344651h 15m 55s
7jāli0524641h 4m 53s
8juvi5207641h 49m 29s
9īvli5113631h 42m 58s
10arpa52426027m 47s
11ravi59596044m 4s
12jāza5108601h 19m 22s
13jesi5201591h 32m 48s
14jāer5314591h 42m 17s
15gaēr54465830m 47s
16erma35035835m 46s
17vagr5202581h 1m 9s
18krro0816581h 20m 27s
19rezā51225737m 27s
20emkā51175744m 49s
21revi0036571h 1m 6s
22vadu53555652m 31s
23arfi5113561h 16m 2s
24emka51245550m 38s
25armu53285556m 21s
26frļa5633551h 13m 41s
27krbl5101551h 46m 8s
28pada50475435m 56s
29vima51175446m 58s
30insa50295451m 49s
31krka53595353m 26s
32daab0255531h 18m 36s
33māko57095249m 29s
34haoz5048521h 4m 47s
35edpr5054521h 12m 6s
36glgr5052521h 13m 30s
37mapr5207521h 17m 22s
38ērsv5211521h 19m 54s
39jābi55285142m 14s
40iglo57195152m 46s
41gipi51045158m 49s
42sepu03045057m 42s
43raka5057501h 13m 28s
44arpr5143501h 18m 51s
45krpr51284936m 56s
46ariv01324949m 32s
47emgr52294952m 43s
48guan50594957m 34s
49edis5107491h 28s
50ardr3634481h 15m 48s
51rose5051481h 30m 15s
52tobr53574744m 44s
53ērle50554757m 22s
54daju5033471h 10s
55dagu5053471h 12m 55s
56aire3813471h 19m 6s
57vazv5123471h 23m 49s
58armi51184648m 21s
59vk06514652m 3s
60emrū08574547m 58s
61arva01484555m
62male0036451h 6m 34s
63mihm0751451h 33m 27s
64gabr07324436m 34s
65arka06204450m 20s
66arģē0812441h 4m 24s
67dask5124441h 39m 45s
68jāka5917441h 57m 43s
69māsi52514335m 33s
70riko53524341m 40s
71māgr55274350m 5s
72roga51024356m 49s
73jāsn0841431h 28m 51s
74ojva0029431h 29m 33s
75gage4147431h 34m 5s
76adla5100431h 45m 55s
77argr59334240m 43s
78maga02224244m 26s
79rali08414255m 24s
80jāri0456421h 7s
81mašī5923421h 17m 1s
82nipo5106421h 22m 44s
83zast5111421h 46m 48s
84vapi13034123m 54s
85armu57374134m 56s
86mašv50504147m 15s
87savi55354151m 18s
88krkr5108411h 9m 20s
89ridu5030411h 9m 32s
90anda5120411h 51m 3s
91anro24444041m 45s
92kest51444051m 54s
93mapē50484058m 12s
94reru5056401h 3s
95anpo5055401h 4m 7s
96krgr5049401h 6m 6s
97arlē5113401h 12m 33s
98vaha5054401h 24m 10s
99krbi08153938m 20s
100māik52593944m 26s
101gušē00203948m 6s
102elma05203950m 30s
103gikr55463959m 59s
104žama5136391h 13m 38s
105kiga5040391h 22m 14s
106arsk54463816m 17s
107dava50303846m 43s
108tosv08173855m 58s
109mizu0144381h 3s
110mane56233733m 53s
111toez51153734m 34s
112sasp08343739m 20s
113māvi58353741m 39s
114maiv50363746m 56s
115rūkl0844371h 1m 1s
116brbu2745371h 39m 57s
117emja04023630m 32s
118edte02123635m 13s
119krpū58463641m 39s
120nigr51063646m 50s
121inap58593650m 37s
122risl58513654m 31s
123emļi5055361h 4m 28s
124režī5123361h 8m 4s
125alkr5225361h 16m 8s
126kagr52003533m 54s
127vlgu12553538m 14s
128kroz59333541m 49s
129raku50593548m 39s
130sast37403423m 24s
131ansk17383423m 36s
132aike51153431m 6s
133saeg01103437m 1s
134dāra55053451m 25s
135alfa50583453m 7s
136guva51403456m 18s
137vaav5139341h 3m 17s
138arkl0823341h 4m 55s
139mise5059341h 26m 42s
140mabr37343319m 58s
141deon51373327m 22s
142nisi58213331m 46s
143kran01483333m 34s
144joju00583343m 45s
145uvza24313345m 30s
146sast08293348m 8s
147emst02573351m 4s
148ģibe06233355m 35s
149raži01243357m 59s
150elta53453358m 5s
151edžū0201331h 6m 42s
152dede0755331h 9m 2s
153rost21543213m 35s
154krlī50493222m 17s
155jāra01363244m 14s
156dama04563248m 32s
157daro10223251m 20s
158emja5052321h 20s
159raun0130321h 35s
160aite0009321h 5m 22s
161rada0918321h 12m 3s
162edza39243112m 24s
163osmi23473121m 25s
164vagr59133125m 2s
165alko53583128m 19s
166ansi05013137m 58s
167rūre30443140m 21s
168rizā51053141m 37s
169aida01453146m 44s
170māoš01293150m 32s
171aršm04103157m 45s
172oļka5147311h 1m 13s
173jupi0819311h 4m 35s
174noli5127311h 12m 58s
175krbo5336308m 22s
176mear25413023m 35s
177māšt13463048m
178roel13523051m 59s
179anor5204301h 14s
180arra5245301h 3m 40s
181rasi5133301h 4m 54s
182nisl0827301h 5m 9s
183imli15532914m 56s
184krpr01292936m 11s
185raal0957291h 1m 10s
186vici1148291h 3m 30s
187huoi0606283m 57s
188vlav51382820m 49s
189emkā01322837m 43s
190dadz51452843m 19s
191papr05232846m 4s
192alza04162846m 21s
193rabe04172848m 31s
194empl54212850m 23s
195sast54482856m 14s
196anzi0132281h 32s
197enka5110281h 7m 53s
198māči35182721m 20s
199kākr51562730m 47s
200krkr56252737m 42s
201edpu52352746m 28s
202anvī03082758m 21s
203ospi0209271h 2m 30s
204ermu53582631m 10s
205arra57392635m 45s
206iļva08202641m 46s
207tobr01392642m 31s
208lelī1018261h 2m 15s
209alan2406254m 35s
210vkkv3932257m 24s
211masi52042546m 44s
212juba54532550m 40s
213adja01192552m 43s
214jākn06212552m 44s
215māuš55332414m 31s
216dmgo51382445m 40s
217kaķe39562318m 33s
218vobu00112329m 23s
219sali03552351m 57s
220emku19482228m 21s
221arbā13222237m 32s
222arja0130221h 2m 2s
223māga55072110m 37s
224tocī56062128m 38s
225naro04022146m 15s
226maai0718211h 10m 50s
227mast4406203m 2s
228guki5606205m 31s
229erru2000207m 6s
230alko3706208m 37s
231leda39062017m 23s
232edāb06352036m 40s
233vlhe51292042m 25s
234roje5147201h 22s
235nisi3120193m 26s
236sala37191913m 56s
237anda36341915m 7s
238elkļ5111186m 7s
239kršu17231826m 16s
240osra58261834m 59s
241reli5134174m 13s
242ente19451724m 43s
243jula05231640m 10s
244mama3729612m 35s
245indz4010413m 13s
246emku0309212m 41s
247emku503405m 52s


07.12.2017. Konkursa “Jaunais Automehāniķis 2018” pirmā kārta ir noslēgusies!

Paldies visiem dalībniekiem!
Šobrīd notiek rezultātu apkopošana, pusfināla dalībnieki tiks paziņoti nākamajā nedēļā. Sekojiet jaunumiem.
Publicēsim arī kopējo dalībnieku topu, norādot reģistrācijas kodu un punktu skaitu.

Kopējā testa statistika ir šāda:

Labākais rezultāts – 82 punkti (laiks – 1:38:41)
Vidējais punktu skaits konkursa pirmajā kārtā – 37
Testu izpildīja 247 konkursanti
Testā piedalījās pārstāvji no 17 skolām
Testam reģistrējās, bet to neizpildīja 16 dalībnieki


05.12.2017. Konkursa pirmā kārta jau rīt!



16.10.2017. Latvijas komanda uzvar Polijā

15. maijā uzvarētāji devās uz Varšavu, Polijā, lai startētu konkursa starptautiskajā finālā. Šogad tas notika pirmo reizi un tajā piedalījās deviņi dalībnieki no Polijas, Lietuvas un Latvijas. Nākamajos gados minēto valstu trio pievienosies arī citas valstis, kurās būs notikušas Inter Cars Jaunā Automehāniķa nacionālās atlases.
Starptautiskajās sacensībās uzvarētāja laurus plūca puisis no Lietuvas − Kestutis Mockus. Abas pārējās godalgotās vietas izcīnīja mūsējie: 2. vietu ieguva Audars Kārlis Klints no Priekuļu tehnikuma, bet 3. vietu – Gunārs Filoņenko no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.
Mūsējie pārliecinoši triumfēja komandu kopvērtējumā! Dalībnieki atzina, ka konkurss bija tehniski sarežģītāks par Latvijā pieredzēto, laika uzdevumu izpildei bija mazāk un konkurence starp dalībniekiem bija sīva – vietu sadalījumu izšķīra vien puspunkts.

Varam lepoties ar mūsu jauno automehāniķu prasmēm!

Komandu kopvērtējums
Latvija110,8 punkti
Lietuva104 punkti
Polija98,5 punkti

Konkurss noslēdzās ar 4 dienu ceļojuma programmu, kas ietvēra Varšavas apskati gida pavadībā, Štutgartes un tās piepilsētu dienvidvāciskā šarma baudīšanu, Mercedes un Porsche muzeju apmeklējumu, kā arī viesošanos ELRING ražotnē, kas bija visa ceļojuma galamērķis!



12.04.2017. Apskatiet fotogrāfijas no fināla ”Jaunais Automehāniķis 2017!”



12.04.2017. Noslēdzies konkursa nacionālais fināls! Sveicam uzvarētājus!

Izstādes AUTO 2017 ietvaros divu dienu garumā risinājās Jauno Automehāniķu konkursa nacionālais fināls.
Spraigā sacensību gaisotnē tika noskaidroti šī gada labākie jaunie automehāniķi:

#1 vieta
Gunārs Filoņenko
PIKC Kandavas Lauksaimniecības Tehnikums
Pedagogs - Kaspars Ševčuks
#2 vieta
Audars Kārlis Klints
Priekuļu Tehnikums
Pedagogs - Andris Tilaks
#3 vieta
Toms Vanags
Rīgas Valsts Tehnikums
Pedagogs - Edgars Geislers


28.02.2017. Konkursa Jaunais Automehāniķis 2017 finālisti!

2017.gada 7.-8. aprīlī izstādes AUTO MEHĀNIKA 2017 ietvaros (izstāžu centrā BT1) aicināti piedalīties sekojoši konkursa finālisti:

Toms VanagsRīgas Valsts Tehnikums
Raivis RazgalisRēzeknes Tehnikums
Viesturs LiepaPIKC “Rīgas Tehniskā koledža”
Īvs Liškovskis Ventspils Tehnikums
Zigis PuriņšPriekuļu Tehnikums
Rolands PetrovskisPriekuļu Tehnikums
Audars Kārlis KlintsPriekuļu Tehnikums
Gunārs FiloņenkoPIKC “Kandavas Lauksaimniecības Tehnikums”
Eduards RudevicsPIKC “Kandavas Lauksaimniecības Tehnikums”
Ēriks VikšersMalnavas Koledža
Arvalds StrodsMalnavas Koledža
Gatis SaimnieksMalnavas Koledža


27.02.2017. Jauno Automehāniķu 2017 konkursa pusfināls ir noslēdzies!

Kopējā testa statistika ir šāda:

Labākais rezultāts – 23 punkti (laiks – 39:07)
Vidējais punktu skaits konkursa pusfinālā – 15
Testu izpildīja 49 konkursanti
Testā piedalījās pārstāvji no 13 skolām


07.02.2017. Konkursa pusfināls 24.februārī Ķīpsalā!

    Atgādinām pusfināla norises detaļas:
  • BT1 izstāžu centrā – Ķīpsalas ielā 8.
  • Pusfināla pārbaudījuma sākums – 11:00
  • Reģistrācija – no 10:15 (pie izstāžu centra galvenās ieejas)
  • Visiem pusfināla dalībniekiem jābūt personu apliecinošiem dokumentiem
  • Pusfināla pārbaudījums - rakstisks tests, ilgums – 60 minūtes


19.12.2016. Konkursa Jaunais Automehāniķis 2017 pusfinālisti!

2017.gada 24. februārī izstādes SKOLA 2017 ietvaros (izstāžu centrā BT1) aicināti piedalīties sekojoši konkursa dalībnieki:

Rīgas Valsts Tehnikums
Toms Vanags
Harijs Gladkins
Ivars Zaumanis
Daniels Jurčs
Smiltenes tehnikums
Matīss Leimans
Peteris Budevics
Artis Vaitkunas
Ralfs Krūze
Rēzeknes tehnikums
Raivis Razgalis
Normunds Liepiņš
Aivis Usenieks
Valdis Avdejevs
Rīgas Tehniskā koledža
Aleksandrs Zuravlovs
Viesturs Liepa
Alvis Eksta
Edgars Kalnins
Ventspils Tehnikums
Kārlis Ķemers
Raitis Donis
Īvs Liškovskis
Jānis Edgars Ermansons
Liepājas Valsts tehnikums
Pēteris Ķūsis
Vasilijs Gricmans
raivis lignickis
Arnis Dreimanis
Daugavpils tehnikums
Dmitrijs Arhipovs
Rainers Tretjuks
Andris Melders
Andris Bogdanovičs
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums
Kristiāns Priedols-Striķis
Artūrs Pavlovskis
Andis Kreps
Niks Gruntiņš
Jelgavas tehnikums
Ralfs Cigelnieks
Artūrs Virubka
Niks Lakujtijevskis
Alvis Sivko
Priekuļu tehnikums
Kristaps Rozins
Zigis Puriņš
Rolands Petrovskis
Audars Kārlis Klints
Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
Gunārs Filoņenko
Kristaps Rosvalds
Klāvs Dunajevs
Eduards Rudevics
Malnavas koledža
Ēriks Vikšers
Arvalds Strods
Ralfs Dekšņa
Gatis Saimnieks
Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola
Ervīns Marcinkevičs
Ingars Salmiņš
Martins Vacers
Bruno Bogdanovs


13.12.2016. Konkursa pirmās kārtas dalībnieku rezultāti.

Pirmās kārtas jautājumi nebija viegli! To atzīst pat jomas profesionāļi.
Bet, kā gan savādāk noteikt labākos?
Zemāk visu dalībnieku uzrādītie rezultāti un laiki.
Savu rezultātu varat atrast pēc reģistrācijas koda, ko saņēmāt reģistrējoties testam.
Ja neatceraties savu reģistrācijas numuru, lūdzu, rakstiet e-pastu no reģistrācijā norādītās e-pasta adreses ierakstot savu vārdu,
uzvārdu un personas kodu vēstules virsrakstā uz apmacibas@intercars.eu.
Pusfināla dalībnieki tiks paziņoti tuvākajās dienās pēc skolu apstiprinājumu par dalībnieku piederību mācību iestādei saņemšanas.

Vieta Dalībnieka reģistrācijas kods Rezultāts Laiks
1tova03547938m 6s
2rial1633731h 21m 44s
3zipu5946721h 18m 22s
4raci20486954m 21s
5arvi2809691h 2m 8s
6rope5949691h 18m 17s
7gufi0331691h 27m 44s
8aukl5401691h 48m 56s
9hagl0423681h 16m 47s
10male5105661h 6m 41s
11krro5415661h 53m 33s
12alzu51156546m 23s
13insa5353651h 39m 58s
14ivza04076453m 15s
15pēķū0743641h 2m 33s
16sija2622641h 14m 48s
17vili51256342m 41s
18dmar5240631h 26m 50s
19rara5726621h 45m 40s
20kāķe5046611h 13m 56s
21ratr5240611h 25m 16s
22inli5407611h 27m 3s
23erma05306039m 5s
24vagr1708601h 3m 6s
25alsi2128601h 5m 40s
26krro54085930m 26s
27pebu50375942m 5s
28mast50335945m 43s
29anko54255957m 23s
30anme5312591h 15m 19s
31anbo5305591h 16m 4s
32rali1742591h 18m 12s
33jāeg50385849m 30s
34daju03485856m 48s
35gaēr0357581h 5m 22s
36maim5357581h 49m 7s
37rama00345742m 17s
38alek1416571h 5m 32s
39kldu4408571h 19m 50s
40jožū5402571h 30m 2s
41rado5333571h 37m 50s
42insa50545637m 34s
43ērvi51265640m 16s
44edru08555658m 22s
45ērsv0429561h 6m 3s
46edka5104551h 1m 54s
47mali5934551h 2m 25s
48krpr56255436m 59s
49arva5107541h 3m 1s
50rakr5056541h 6m 46s
51rilo01165336m
52armu08035342m 36s
53īvli56585258m 11s
54nila2112521h 22m 36s
55noli5414521h 34m 17s
56jāer5141521h 41m 40s
57arst53135144m 52s
58rade04495158m 39s
59aius5449511h 7m 54s
60jāpu12425042m 9s
61elka12165044m 2s
62vlpo51075059m 48s
63gasa5157501h 3m 17s
64ragr0417501h 16m 47s
65arpa59004929m 1s
66osļe0412491h 6m 16s
67vaav5530491h 25m 36s
68lidr4539481h 16m 24s
69sapa5407481h 39m 52s
70edka50564743m 41s
71armu11254755m 23s
72ērle5550471h 21m 29s
73rero51124635m 57s
74ripe51154645m 9s
75saze5053461h 7s
76māba5209461h 5m 35s
77elar5438461h 8m 59s
78argr5623461h 24m 47s
79žaap04114533m 41s
80jugu5352451h 2m 36s
81krbl0833451h 7m 31s
82ardr0517451h 12m 58s
83edan52384431m 57s
84mapē09094459m 53s
85jāst54564332m 52s
86ankr56224334m 8s
87raba59154337m 4s
88osma5147431h 3m 9s
89rabr5521431h 16m 12s
90jāza12474243m 12s
91mava51054256m 25s
92riin57364259m 47s
93sast0321421h 7m 4s
94dask5353421h 37m 6s
95arbl50294136m 31s
96arva51174151m 7s
97edto54044159m 24s
98arpr5650411h 18m 39s
99maka32134020m 59s
100jeja51194051m 24s
101brbo51064052m 31s
102arče56554056m 20s
103arģē04234058m 17s
104nisi03174059m 53s
105ravi5727401h 7s
106alan0845401h 12m 46s
107krma5612401h 25m 27s
108krko3529396m 5s
109alga28163931m 46s
110nigr57403936m 50s
111alcv59203937m 4s
112saoz22493939m 25s
113roga08033947m 42s
114raci53373950m 34s
115krkr08513959m 4s
116arsk25393820m 19s
117dara51243844m 20s
118eddž32483848m 31s
119uvza05523850m 17s
120dabu5810381h 11m 44s
121lame26383728m 13s
122andz51123740m 22s
123guzn50433742m 55s
124atba57523747m 4s
125armi52103749m 4s
126vagr52103752m 52s
127jābi51223753m 43s
128ilrē5054371h 7m 46s
129guda0004372h 3s
130inpr51313623m 51s
131tope49313631m 3s
132elša53583634m 5s
133anro39003637m 10s
134vldu18313637m 55s
135vamo55513652m 10s
136dabe0921361h 13m 37s
137klza5442361h 29m 55s
138aidz51343538m 14s
139raka51483541m 21s
140mamo09573544m 32s
141javo57343544m 35s
142insi51263551m 9s
143kākr51023551m 39s
144uģgr5514351h 57s
145elak0227351h 4m 16s
146daza53553435m
147jāje52013454m 46s
148emšt02423458m 56s
149sapū59203326m 10s
150vagu07543327m 30s
151toro57463332m 56s
152gubi20383341m 56s
153gušē50503342m 35s
154ceci51063351m 7s
155rūre5621331h 10m 40s
156topē5542331h 21m 17s
157osvā05013241m 45s
158repa18253244m 53s
159māga52553248m 19s
160algr54163256m 20s
161laka01013258m 46s
162libē5215321h 11s
163emro5044321h 2m 8s
164vlav50563121m 53s
165saki52073122m 22s
166laga50393130m 48s
167ērva13533134m 14s
168anšķ03363141m 2s
169guan07543143m 49s
170maja51053154m 50s
171ilva5522311h 14m 40s
172gudo02243028m 10s
173māuš18403028m 36s
174ardu16093038m 19s
175mimi52483045m 16s
176alka17483050m 30s
177emza5732301h 3m 53s
178hesp5050301h 6m 41s
179māgr0932301h 7m 22s
180eimi54052941m 39s
181kest51132948m 14s
182mažv52282949m 16s
183iglo5221291h 50s
184arša5308291h 20m 23s
185vipu5907291h 27m 10s
186vavi5123291h 37m 6s
187viki51092842m 37s
188edzi5052281h 9m 59s
189osra32402612m 27s
190edvo07252629m 38s
191māma51242641m 31s
192lepa51372653m 44s
193krkr5052261h 22m 46s
194juba51032520m 52s
195sašt51092524m 28s
196angr51202524m 37s
197argr51132547m 23s
198vlbu53372551m 9s
199jēgr5125241h 6m
200alko5636241h 8m 36s
201togr5253241h 51m 45s
202emad50562323m 16s
203jāka32362324m 32s
204igpo50512330m 7s
205sašt52172220m 48s
206vibē56402221m 24s
207rakē5106204m 42s
208arbe52352023m 42s
209masi51371935m 3s
210nosk16471941m 53s
211edla58401953m 5s
212klšt59251826m 9s
213aipu50591723m 38s
214lufe0657161h 2m 44s
215togr5118141h 10m 13s
216edgr510661h 13m


09.12.2016. Jauno Automehāniķu 2017 konkursa pirmā kārta ir noslēgusies!

Paldies visiem dalībniekiem!
Šobrīd notiek rezultātu apkopošana, pusfināla dalībnieki tiks paziņoti nākamajā nedēļā. Sekojiet jaunumiem.
Publicēsim arī kopējo dalībnieku topu, norādot reģistrācijas kodu un punktu skaitu.

Kopējā testa statistika ir šāda:

Labākais rezultāts – 79 punkti (laiks – 38:06)
Vidējais punktu skaits konkursa pirmajā kārtā – 42
Testu izpildīja 214 konkursanti
Testā piedalījās pārstāvji no 15 skolām
Testam reģistrējās, bet to neizpildīja 12 dalībnieki


05.12.2016. Jauno Automehāniķu konkursa pirmās kārtas izmēģinājums noritējis veiksmīgi.

Paldies visiem par aktīvo dalību Jauno Automehāniķu 2017 konkursa pirmās kārtas testa izmēģinājumā!
Negaidīti augsts apmeklējums!
Kopsummā 10 jautājumu tests izpildīts 761 reizi.
Daudzi izmantoja iespēju testu izmēģināt vairākkārt, tāpēc grūti šobrīd nosaukt unikālo dalībnieku skaitu, bet arī tas ir visnotaļ augsts.

Atgādinām, ka pirmās kārtas tests notiks 7.decembrī no 14:00 līdz 16:00 (reģistrācijas sākums no 13:50). Testā būs 100 jautājumi.

Skolu aktivitāte izmēģinājuma testā:

PIKC “Daugavpils Būvniecības tehnikums”4
PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”25
PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Limbažu teritoriālā struktūrvienība9
Smiltenes tehnikums91
Rēzeknes tehnikums11
PIKC “Rīgas Tehniskā koledža”21
Ventspils Tehnikums5
PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”24
PIKC “Daugavpils tehnikums”29
PIKC “Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums”21
Jelgavas Tehnikums287
Priekuļu tehnikums39
PIKC “Kandavas Lauksaimniecības tehnikums”31
PIKC “Kandavas Lauksaimniecības tehnikums” Saulaines teritoriālā struktūrvienība59
PIKC “Kandavas Lauksaimniecības tehnikums” Cīravas teritoriālā struktūrvienība41
Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola5
Malnavas koledža51
Aizkraukles Profesionālā vidusskola4
Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola40


28.11.2016. Izmēģini Jauno Automehāniķu 2017 konkursa pirmās atlases kārtas testu!

1.decembrī laikā no 9:00 līdz 18:00 tiks aktivēta sadaļa “Izmēģini TESTU”.
Tajā būs iespēja atbildēt uz 10 jautājumiem, kas ļaus sajust testa “gaisotni” un novērtēt jautājumu sarežģītību.



28.11.2016. Piesakieties Jauno Automehāniķu konkursa jaunumiem sadaļā – Jaunumi e-pastā.



28.11.2016. Sveicam jūs Jauno Automehāniķu konkursa lapā!

Šeit jūs varēsiet atrast informāciju par 2017.gada konkursu – svarīgus datumus un noteikumus, foto un video materiālus no iepriekšējo gadu konkursiem, informāciju par iepriekšējo konkursu uzvarētājiem un, galvenais – reģistrēties uz izpildīt Jauno Automehāniķu 2017 konkursa pirmās kārtas testu.